Polyuretan-cementová podlaha

Vkusné řešení pro vysoce namáhané prostory

Polyuretan-cementové podlahy pro vysokou provozní zátěž


Pro vysoce namáhané průmyslové, potravinářské a chemické provozy je vhodná kombinace polyuretanu a cementu. Podlaha tohoto typu se vyznačuje opravdu vysokou odolností vůči mechanické i chemické námaze a splňuje tak zásadní požadavky z hlediska dlouhotrvající výdrže. Snadno se udržuje a nevadí jí ani časté čištění tlakovou vodou, párou či koncentrovanou desinfekcí. Polyuretan-cementové podlahy zaručují vysoký hygienický standard a bezpečnost na pracovišti. Mají hydroizolační funkci, hodí se proto do mokrých provozů a vodou často namáhaných prostor. Přednosti polyuretan‑cementové podlahy se uplatní například v pivovarech, vinařstvích či potravinářských a chemických provozech, myčkách vozidel atp.

Polyuretan-cementová podlaha – časté dotazy

Ano, pro obytné prostory používáme zcela nezávadné materiály a průmyslová litá podlaha, ať už pryskyřicová nebo cementová, se může stát výrazným a moderním prvkem obytného interiéru.

Prostor pro vaše dotazy

Zaujaly vás lité podlahy a chtěli byste to probrat s odborníkem? Nebojte se a zavolejte Markovi na ‭733 441 240 nebo vyplňte formulář a on se vám ozve zpět.