Spárové systémy

Efektivní spojení dvou podlahových ploch v jednu

Spárové systémy pro lité podlahy


Jedna z hlavních výhod litých podlah je ta, že nemají spáry. Existují ale takové prostory a podmínky, které si výhodu jednolitosti nemohou dovolit. Tehdy je potřeba sáhnout po řešení, které umožní adekvátní spojení dvou oddělených ploch v jednu. U nás v LEVELO CZ máme tu čest, že jsme držiteli osvědčení pro instalaci speciálních dilatačních profilů FloorBridge®. Umíme to ale také s klasickým těsněním spár pomocí tmelů.

Spárový systém FloorBridge instalovaný firmou Levelo.

Systém FloorBridge

Jedná se o unikátní technologii vhodnou pro přemostění podlahových dilatačních a pracovních spár. Systém FloorBridge je extrémně houževnatý a odolný profil na bázi uhlíkových vláken. Jeho hlavní výhoda tkví v tom, že drží jednu rovinu s podlahou. Nedochází tak k narušení jednolitosti povrchu podlahy, ačkoli ji bylo potřeba přemostit. Výborně se hodí do garáží, parkovacích a obchodních domů nebo do průmyslových prostor. Auta, nákupní košíky i vysokozdvižné vozíky přejedou přes podlahové přemostění lehce, bez vibrací a rázů.

Jedinečné výhody systému FloorBridge

blank

Zatížení už po
12-24 hodinách

Systém FloorBridge lze nainstalovat jak při renovaci podlahy poškozené, tak při realizaci podlahy nové. Zatížit jej můžete již pár hodin po dokončení.

blank

Několikanásobná
ochrana

Aplikací systému FloorBridge chráníte před poškozením samotné podlahové spáry i kola a podvozky vozidel a manipulační techniky. Samozřejmostí je i odolnost profilů vůči vodě.

blank

Finální úprava
profilů

Profily typu FloorBridge se mohou nechat opatřit libovolným finálním nátěrem, aby lépe zapadly mezi okolní podlahové povrchy.

Tmelené spáry od firmy Levelo.

Tmelené spáry

Do portfolia našich činností patří i aplikace těsnícího tmelu. Tmelené spáry odolají leckteré mechanické námaze a přitom neubírají podlaze na vzhledu. Jsou kvalitní, dobře přilnavé a hodí se do interiéru i exteriéru. Tmelené spáry jsou odolné vůči opotřebení a dají se udržovat běžným strojovým čištěním. Tento těsnící systém nachází uplatnění u podlah v průmyslových, komerčních i veřejných prostorách.

Prostor pro vaše dotazy

Zaujaly vás lité podlahy a chtěli byste to probrat s odborníkem? Nebojte se a zavolejte Markovi na ‭733 441 240 nebo vyplňte formulář a on se vám ozve zpět.